Przedszkole

Przedszkole Montessori to miejsce, w którym mali ludzie rozpoczynają swoją edukację. To właśnie w przedszkolu, dzieci zaczynają poznawać świat, ucząc się nowych umiejętności, a także nawiązując pierwsze, ważne więzi z rówieśnikami. Przedszkole Montessori jest miejscem, w którym Twoje pociechy mają szansę na wszechstronny rozwój. Mają możliwość poznawania nowych rzeczy poprzez zabawę, różnorodne zajęcia edukacyjne, a także interakcje z innymi. To tutaj dzieci uczą się korzystać z kreatywności, wyrażać swoje uczucia i myśli, oraz nawiązywać relacje międzyludzkie.

Nasze przedszkole Montessori oferuje wyjątkowy program zajęć, który obejmuje zarówno zajęcia edukacyjne, jak i zajęcia na świeżym powietrzu. Zajęcia edukacyjne zawierają zajęcia o tematyce ogólnej, jak i zajęcia z zakresu matematyki, języka angielskiego, muzyki, plastyki i wiele innych. Zajęcia na świeżym powietrzu pozwalają dzieciom na poznawanie środowiska, spożytkowanie swojej energii i kreatywności, ćwiczenie umiejętności sportowych oraz rozwijanie więzi z innymi dziećmi. Przedszkole Montessori oferuje również szereg zajęć dodatkowych. Wszystkie oferowane przez nas aktywności są zaprojektowane tak, aby dzieci miały możliwość rozwijania swoich umiejętności w wielu różnych dziedzinach.

Moc Montessori to również miejsce, w którym dzieci mają możliwość nawiązania pierwszych ważnych więzi z innymi dziećmi. Przedszkole oferuje szereg zajęć i aktywności, które pozwalają dzieciom na wzajemne poznawanie się i nawiązywanie relacji. Dzieci uczą się funkcjonowania w grupie, współpracy oraz dzielenia się. Przedszkolaki uczą się, jak komunikować się z innymi dziećmi, jak wyrażać swoje emocje i myśli oraz jak radzić sobie z napotykanymi na co dzień problemami.

Przedszkole Moc Montessori to miejsce pełne radości, kreatywności i wszechstronnego rozwoju. Tutaj dzieci mają szansę nauczyć się wielu nowych umiejętności, nawiązać relacje i odkryć swoje pierwsze pasje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czas przedszkolny to coraz intensywniejsza potrzeba doświadczania świata:
 • codziennie wychodzimy na dwór, bo wiemy, że mózg rozwija się poprzez ruch,
 • wspieramy samodzielność dzieci poprzez poczucie sprawczości: samodzielne ubieranie się, przygotowanie posiłku, tworzenie projektów, wyrażanie się w grupie,
 • wspieramy budowanie pierwszych relacji rówieśniczych i intensywne doświadczanie bycia w grupie społecznej - uczymy otwartej i empatycznej komunikacji,
 • dajemy przestrzeń na eksplorowanie i sprawdzanie - jest dużo swobodnej zabawy, prowadzimy inspirujące zajęcia, dostępne pomoce Montessori uczą przez zabawę.

Kuchnia

Obecnie współpracujemy z firmą cateringową, docelowo chcemy sami przygotowywać posiłki.

Języki obce

W naszej placówce ważna jest nauka języków obcych, mamy native speakera francuskojęzycznego i nauczyciela języka angielskiego. Uczymy na zasadzie immersji językowej, dzieci codziennie słysząc języki obce wokół siebie łatwiej się ich uczą i zapamiętują nowe słowa.

Co oferujemy w ramach opłaty za czesne:
 • pikniki rodzinne,
 • cykliczne spotkania z ciekawymi ludźmi,
 • pobyt dziecka w żłobku w godzinach 7.30 - 17.00,
 • codzienna nauka języka angielskiego i francuskiego,
 • eksperymenty przyrodnicze,
 • zajęcia muzyczne, plastyczne, kulinarne, taneczne,
 • urodziny w grupie przedszkolnej oraz miły upominek,
 • objęcie procesem adaptacyjnym całej Rodziny przy rozpoczęciu przedszkola.
Program

 
Mamy jeszcze wolne miejsca!

Formularz kontaktowy 
Call Now Button